Üsküdar Çengelköy Seo

Üsküdar Çengelköy Seo Nedir? Bölgesel Çengelköy Seo

Aslında bu başlığı oluşturmamdaki amaç tamamen bu bölge de yaşıyor olmamla alakalı bir durum. Bilinçli ya da bilinçsiz semtimin insanları bireysel olarak bu konuda bilgi almak istediklerinde onlara yardımcı olabilirim ümidi ile. Çengelköy Seo ile ilgili tüm konularda sorularınıza samimiyetle cevap verebilirim. Tabi ki bu durum ücretsiz olduğu için tamamen keyfime kalmış bir durumdur. Hani zırt pırt arayıp da iş veremezsiniz. Ayrıca başlık dönem dönem güncellenecek olup sorularınızı cevaplandıracağım. Birde sorunuz varsa iletebilirsiniz.

Çengelköy Seo Nedir? Tamamen keyfi oluşturulmuş bir başlık ve akabinde oluşturulmuş içerik türünden başka hiç bir şey değildir. Burada yer alan içeriğe bakmaksızın dilediğiniz zaman bu konu hakkında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Birkaç başlık altında Sizlere bir takım kısa bilgiler vermek istiyorum. Hani internet de ve bir çok forum mecralarında karşılaştığım basit sorular bunlar. Şimdi Soru Cevap şeklinde ilerleyelim ve bu basit soruları cevaplandıralım.

 

Yeni Açılan Web sitesine Backlink Alınırmı?

Evet arkadaşlar Bugün açmış olduğunuz siteye bugün bile Link alabilirsiniz. Tabi bunun belli kuralları vardır. Ben size uzun uzun anlatmaktansa kısa ve net cevaplar vermeye çalışacağım. Bu durumu şöyle özetleyebiliriz. Yeni açılmış olan Web Sitesi trafiği yetersiz olduğundan dolayı alınan Backlinkler hiçbir doğallık göstermez. Bunu sağlayabilmek için yapmanız gereken en etkili yöntem Anahtar Kelime odaklı trafik sağlamaktır. Bunun da en doğal yöntemi Adwords dür dilerseniz ilgili linkden nedir diye bakabilirsiniz. Kısacası Google Reklamcılığı ile Müşteri potansiyeli sağlamak diyebiliriz. Her neyse bu sorunun cevabı yeterli olmuştur diye düşünüyorum.

Forum Tanıtım Faydalımıdır?

Faydalıdır dicem sağda solda forumlarda yapılan tanıtımlarla karıştıracaksınız diye korkuyorum :D Neyse konuya döneyim. Evet faydalıdır arkadaşlar Forum Tanıtımı faydalıdır ama yukarı da da dedğim gibi yapmış olduğunuz işlemin doğruluğuna bağlıdır bu. Bunu da Sizler için kısaca özetlemek istiyorum. Örneğin sabit satılan forum tanıtım hizmetleri tek makale ile neredeyse 100 foruma link paylaşımı atılır. eee Google eski Google değil abiler yemiyor artık bunları. :D Sene 2005 lerde yapıyorduk biz bunları :D neyse bunun en ideal ve doğru yapılma biçimi kısa ve net. Bir siteyi beğeniyorsunuz ve bunu forumda paylaşıyorsunuz. Tabi bunu yapmak için ilgili konunun anahtar kelimesini Google amcadan arayarak sıralamada bununla ilgili bulduğumuz Forum konusuna Url mizi paylaşıyoruz. evet bu kadar basit ya :)

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir