Tarot Nedir?

Dünyanın neredeyse her şehrinde bakılan bir yöntemdir. Çok eski zamanlardan beri ileriyi, insanların hakkındaki düşüncelerini ve kalbinin sesinin kişiye neler söylediğini öğrenmek isteyenlerin baktırdığı bir faldır Tarot. Kahve falını bile sollayacak popülariteye ulaşmıştır. Son yıllarda bu falı bilen uzmanlar da bu falı baktırmak isteyenler de daha pratik bir yol olarak internet ortamını tercih etmeye başlamışlardır. Tarot Falı bilen bir falcıyı veya en iyi falcıyı nerede bulacağınızı aramanıza gerek yok. Burada okuduklarınızdan sonra artık doğru şekilde baktırabilirsiniz. Ayrıca Tarot Kartı Anlamları adlı kaynağa da bakmanızı öneririm.

Tarot Nedir?

Tarot’un çıkışı Ortaçağ’ın sonlarına dayanmaktadır. Günümüze kadar gelişi egzotik çingenelerin falları sayesindedir. Bilinçaltınızı okuyan bir sanat gibidir Tarot. En doğru bilgilere ulaşmak isteyen insanlar sıklıkla Tarot Falı baktırırlar. Tarot 78 karttan oluşan bir desteye sahiptir. Bu deste 2 bölümden oluşmaktadır. İlk kısım küçük sırlardan, 56 karttan oluşmaktadır ve bu ‘Minor Arcana’ olarak isimlendirilmektedir. İkinci kısım ise ‘Majör Arcana’ isminde, 22 karttan oluşmaktadır.

Online Tarot Falı Nedir Ve Nasıl Baktırılır?

Tarot Falının internet üzerinden bakılması anlamına gelmektedir. Tarot destesindeki kartlar kapalı şekilde online olarak önünüze açılırlar ve tıpkı yüz yüze Tarot Falı baktırırken yaptığınız gibi sizden kartlar seçmeniz istenir. tarot ailesindeki kıdemli falcılarımız geçmişinizi, şimdinizi ve geleceğinizi kartlar aracılığıyla, sizi şaşırtacak biçimde önünüze serer. Tarot kartlarının belli başlı anlamları vardır. Fakat her yorumcuya göre kartların anlamları dışında başka yorumlar da yapılmakta ve eklenmektedir.

Tarot Falınızı açan iki farklı yorumcu apayrı yorumlar yapmaz fakat hislerinin verdiği yön ile size ekstra olarak farklı şeyler söyleyebilir. Tarot kartlarınızı seçerken her fal türünde olduğu gibi odaklanarak içinizdeki enerjinin verdiği yönle birlikte seçim yapmalısınız. Tarot kartları sizlerin enerjilerini belli başlı uyarılar ya da teşviklerle yönlendirmektedir.

Farkında olduğunuz veya olmadığınız konuları sizlerin önüne çıkartmak konusunda Tarot Falının eline çoğu fal su dökemez. Sitemizde kendinizle uyum içerisinde hissettiğiniz ve güvendiğiniz falcımızla Tarot Falının gizemli dünyasının tadını çıkartabilirsiniz.

https://www.tarotfali.net/tarot-nasil-bakilir.html

Online Tarot Falında En İyi Falcımız Kimdir?

Falcılarımızın çoğu tüm fal çeşitlerine hakimdir. Hepsinin üzerinde ayrı ayrı niteliklere sahip ve uzmandırlar. Fal alanında üçüncü gözü gören insanlar olarak değerlendirilebilirler. Bu nedenle tüm falcılarımız Tarot kartlarının onlara gösterdiklerini sizlere aktarmak ve kendi hissettiklerini de katarak yorumlama konusunda uzmandırlar. Fakat Kahve Piri Behfi ve Aren’in Tarot Falı alanında en çok tercih edilen isimler olduğunu belirtebiliriz.

Online Tarot Falı Güvenilir Midir?

Online fal bakan ve çok iddialı olan birçok uygulama ve site bulunmaktadır. Bu sitelerin büyük çoğunluğu sizlere gerçekten fal bakmaz ve hazır metinler gönderir.

Tarot Falı Hangi Zaman Diliminde Baktırılmalıdır?

Tarot Falını baktırmanız için uygun diyebileceğimiz bir saat dilimi bulunmamaktadır. Dilediğiniz her an Tarot Falı baktırabilirsiniz.

İlgili diğer kaynaklar:

✔️ Tarot Falı Nedir? Ücretsiz Tarot Falı Baktırma

Tarot Falı Nasıl Bakılır?

Tarot Nedir?

Tarot Falı Bakma Yöntemleri ve Çeşitleri

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir