Solitaire Oyunu Hakkında Nasıl Oynanır

Oyun Sitesi üzerinden oynanan ve kağıt oyunları içerisinde en fazla para kazandıran Solitaire oyunu oldukça fazla üyeler tarafından oynanıyor. Solitaire oyununu site üzerinden oynayan tüm oyun severler, güzel rakamlarda paralar kazanıyorlar. Üstelik solitaire gibi daha bir çok kağıt oyunlarını site üzerinden tercih edebiliyorlar. Solitaire iskambil oyunu, kağıt oyunları içerisinde son zamanların en çok oynanan ve gün geçtikçe de oynama sayısı artan bir kağıt oyunudur.

Hem bilgisayar üzerinden, hem de mobil cihazlardan solitaire oyunu ve çeşitlerini tercih edebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken, aktif bir internet bağlantınız üzerinden canlı oyun sitesine giriş yapmak ve solitaire çeşitlerini tercih etmek olacaktır.

Solitaire Oyunu Çeşitleri Hakkında

Solitaire Solitaire çeşit olarak oldukça fazla ve aynı zamanda para kazandıran iskambil oyunudur. Site üzerinden oynayacağınız oldukça fazla kağıt oyunu çeşidi bulunuyor. Bu oyunlar ise sizlere hem yüksek bonus kazandırıyor, hem de daha fazla kağıt oyunu oynama fırsatı sunuyor.
Canlı oyun sitesinin üyelerine özel sunduğu solitaire oyunu çeşitleri şunlardır.

solitaire çeşitlerinden sadece bazılarıdır. Bu oyunları dışında daha bir çok solitaire kağıt oyunları site tarafından sizin hizmetinize oynamanız için sunuluyor. En popüler olan ve en çok kazandıran solitaire çeşitlerini site üzerinden tercih edebileceğiniz gibi, yüksek rakamlarda meblağlar kazanabiliyorsunu. Solitaire master gibi kağıt oyunu çeşidini site üzerinden oynayarak para kazanıyorsunuz. Hemen siz de siteye üye olun ve solitaire çeşitleri ile bonuslar kazanın.

Solitaire Oyunu Bonus Verir mi?

Kağıt oyunları oynamayı sevenlerin en çok merak ettiği konuların başında ise, solitaire iskambil oyunlarının bonus verip vermediğidir. Canlı oyun sitesinin üyelerine özel olarak sunduğu solitaire çeşitleri, site üzerinden oynayanlara yüksek bonuslar veriyor. Kazanmış olduğunuz bu bonusları ister çevrimsiz olarak hesabınızdan alabilir, isterseniz de daha fazla kağıt oyunları oynayarak yüksek paralar kazanabilirsiniz.
Her oynadığınızda solitaire oyunu sizlere bonus kazandırıyor. Hafta içi ve hafta sonu ekstra bonuslardan kazanmak isterseniz, siteye üye girişi yapmanız ve hesabınıza para yatırmanız yeterli olacaktır. Daha bonus kazanmaya oyun oynamaya başlamadan ve üye olduktan sonra başlıyorsunuz. Akabinde sitenin tüm bonuslarından istifade ediyorsunuz.

Solitaire Oyunu İçin Üyelik Gerekiyor mu?

Son zamanların internet üzerinden en çok oynanan ve para kazandıran oyunu olan solitaire kağıt oyunları, canlı oyun sitesi üzerinden rahatlıkla oynayabileceğiniz iskambil oyunudur. Site üzerinden bu oyunu oynamak için öncelikle üye olmanız gerekiyor. Üyelik kısa süre içerisinde olduğu gibi, ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Üyeliğinizi kısa sürede aktif yapan ve oluşturmuş olduğu hesap ile solitaire oyun odalarına giriş yapabilir ve istediğiniz solitaire çeşidini tercih ederek para kazanabilirsiniz. Üyelik için yapmanız gereken şeyler çok basittir. Oyun sitesi yönetiminin sizden istemiş olduğu kişisel bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde yetkililere yollamanız yeterli olacaktır. Üyelik için bilgileriniz kontrol edildikten sonra, üyeliğiniz açılacak ve solitaire oynayabileceksiniz.

Solitaire Oyunları Popüler mi?

özelilkle solitaire iskambil oyunları oldukça popülerdir. Hem vermiş olduğu bonuslar, hem de üyelerinin daha fazla para kazanması, site üzerinden solitaire oyunu oynayanların sayısını oldukça fazlalaştırıyor. Lisanslı ve aynı zamanda tamamen yasal olarak oyun oynatan canlı oyun sitesi, popüler olan kağıt oyunlarını bünyesinde barındırıyor. Bu oyunların başında ise, solitaire ve çeşitleri geliyor.

Solitaire Oynanışı Hakkında

Solitaire kağıt oyununu site üzerinden oynamak hem kolay, hem de kazançlıdır. Yüksek paraların kazanıldığı solitaire iskambil oyunu, büyükten küçüğe doğru iskambil kartlarının sıralı bir şekilde boşluklara yerleştirilmesi ile oynanıyor. Bu sayede kısa süre içerisinde elinizde kağıtları büyükten küçüğe doğru sıralamanız sizlere, para kazandırıyor.

Solitaire Klondike

Kart oyunları arasında en çok oynanan Solitaire klondike oyunu oldukça basit bir şekilde online bir şekilde oynanır. Her kartı dağıtırken üst yüzünü yukarıya bakacak şekilde çevirmeniz gerekir. Toplamda 7 adet yüz kısım yukarı bakmış olur. Kalan kartlar ise bir kenarda durabilir. Mevcut kartlar olduğu zaman dört as tabla üzerinde oynanmalıdır.

Kart oyunları arasında yer alan Solitaire oyunu oldukça aktif bir şekilde oynanır. Genellikle siteler de bu gibi oyunlar ücretsiz olarak oynanır. Bu tarz oyunlar kumar oyunları arasına girmez. Bu nedenle yasaklanma gibi bir durumda olmaz. Solitaire tamamen zevk için oynanan eğlenceli bir oyundur. Bu nedenle eğlenceli bir oyun oynamak istediğiniz zaman Solitaire çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Oynama Şekli Genellikle kart oyunları online olarak Oynandığı zaman mantığı aynıdır. Kartları oynarken her seferinde bir çekilişten çıkartmak gerekir.

Döndüğünüz zaman kart oynatılmazsa eğer bu işlemi yapabilirsiniz. Atılan deste de bulunan üstteki kart her zaman oynanır. Bu oyun için kartları k Yazan harften a yazana kadar sırasıyla dizmeniz gerekir. Bu işlemi yaparken siyah ve kırmızı kağıtları da sırasıyla yerleştirmeniz gerekir. Sağ üst köşedeki bölümde geçirdiğiniz tüm süre yer almaktadır.

Ekranın alt kısmında ise hamle sayımız görülmektedir. Ancak oyun hakkında çok fazla bilginiz yoksa eğer ekranda bulunan soru işaretine yakalamanız yeterli olacaktır. Burada size oyun hakkında bilgi verir. Bu oyunda önemli olan en az hamle ile oyunu bitirmek olacaktır. Oyun oynamaya başlamadan önce eğer ekranda oynuyorsanız ekran sizi otomatik olarak zaten kartları dağıtıp verecektir. Ancak tek başınıza olmuyorsunuz eğer kartların nasıl dağıtılacağı hakkında bilgi almak gerekir.

Solitaire Nereden Oynanır?

Solitaire klondike oyunu genellikle online olarak oynanır. Ancak bu gibi kart oyunlarını elinizde bulunan kartlarla da oynamanız bulunur. Solitaire oyunu oldukça kolay bir şekilde internet üzerinden çeşitleri ile birlikte oynanır. İstediğiniz tür de bulunan Solitaire oyunlarını oynamanız mümkün. Genellikle online sitelerden çok daha rahat bir şekilde bu oyunu oynayabilirsiniz.

Online siteler de kartlar otomatik olarak dağıtılır ve oyun kuralları da site de yer alır. Bu nedenle oyun hakkında bilginiz yoksa eğer online sitelerden çok rahat bir şekilde bu oyunu oynamanız mümkün. Solitaire oyunları yasak olmadığı için siteler üzerinden yasal bir şekilde oynamanız mümkün. Bu nedenle çeşitli online sitelerinde yer alan kart oyunlarını tercih edebilirsiniz. Böylelikle eğlenceli bir şekilde oyunları da oynamış olursunuz.

Solitaire Nasıl Başlar?

Sıralı halde kağıtların dizilmesi ile oyuna başlamanız mümkün. Kartlar dizildikten sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Ancak kartların nasıl dizileceğini ve nereye getirilmesi gerektiğini de bilmek gerekir. Online olarak oynadığınız zaman karta tıklamak yeterli olacaktır. Böylelikle kart da gitmesi gerektiği yere gider. Ancak elinizle oynarken kartların dizilimini siz yapmalısınız.

Tek tek kartların nasıl oynanması gerektiği hakkında da gerekli yerlere ekleme yapmalısınız. Kartları doğru bir şekilde dizmek ve oynamak doğru bir şekilde bitmenizi sağlar. Bu nedenle Solitaire oyunlarının her biri farklı kurallar içerir. Bu nedenle oyunu oynarken mutlaka kurallar hakkında bilgi almak gerekir.

Klondike Solitaire oyununun asıl amacı tüm kartların astan krala olan kısmından sıralamaktır. Oyuna başlarken normal, vegas kartları olarak açılır. Zorluk seviyenizi siz kendinize göre seçebilirsiniz. Genellikle kart oyunları oynarken kısa sürer. Ancak hamleleriniz ne kadar kısa sürerse o kadar hızlı biter. Bu nedenle oyunu hızlı bitirmek tamamen sizin elinizdedir.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir