Petek Temizleme

Merhaba Bugün belki alakasız görünebilir ama Petek Temizleme Konusuna değinmek istiyorum. Bunun en büyük sebebi ise Yüksek fiyatlara verilen bu hizmetler. Kimi zaman acil ihtiyaç olması doğrultusun da Çağırmış olduğumuz teknik servis ekibi her ne kadar bu arkadaşların elinde olmasa da fiyat politikası neredeyse 600 liralara kadar fiyatlar verilebiliyor. Buna ek olarak Benim de bir dönem ihtiyacım doğması sonucu farklı aramalar yaparak kişilere ulaşma çabası içerisinde olduğum söylenebilir. Bu doğrultu da ulaşmış olduğum farklı firmalar oldu. Ve ürün pazarlama tekniği konusun da vermiş oldukları fiyatlar gerçekten bana çok fazla geldi. Tabi bir de bunu allayıp pullayıp sanki bana yeniden mucitlik yapacaklarmış gibi anlatılması da bu işin cabası.

En azından sektöre yakın olmasam da internet erişimi konusun da bilgi ve tecrübe sahibi olmam sebebi ile yapmış olduğum aramalar sonucu Uygun Fiyata Petek Temizliği yapan bir arkadaşa ulaşabildim. Vermiş olduğu fiyat bana ilk etap da şüpheli gelmiş olsa da çağırdığım da ve hizmetini gördüğüm de anladım ki bu iş 150 lira gibi bir fiyata da gayet güzel bir biçimde yapılabiliyor.

Evet yanlış duymadınız arkadaşlar. 1 saat gibi bir sürede bu işlem tamamlanıyor. Şimdi gelelim alt başlıklar halinde yapılan işlemler ve süreleri ve hangi ilçeler de kolay erişim sahibi olabiliriz.

Petek Temizleme Fiyatları Neye Göre Belirleniyor

Bu konuda net bir bilgi verebilirim. Arkadaşın yapmış olduğu işlem ortalama 45 dk ile 1 saat arasın da sürüyor. Bu işlem sırasın da zaten sizde neler yapıldığını ve nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Bu işlemler sırasın da hiç bir şekilde eviniz de kirlilik oluşmaz. Yapılan işlemler sırasın da ufak bir kova ile peteğin ağzına getirilerek akan pis suyu buraya boşaltabiliyorsunuz.

Tabi bu işlemi de gelen arkadaş yapıyor. Sizin yapmanız gereken sadece ona bir çay ikram etmek olacaktır. 🙂 Fiyat konusun da ise şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki Petek sayısının bir önemi yoktur. 3 de olsa petek sayısı fiyat aynı 7 de olsa fiyat yine aynıdır. Şimdi gelelim en yakın hizmet verilen ilçelere.

Beykoz Petek Temizleme Servisi:

Beykoz da oturuyorsunuz ve bu işleme ihtiyacınız mı var Samet arkadaşımızla görüşerek bu işlemi aynı gün içerisinde yaptırabilirsiniz. Tabi ki yakın çevre ilçeleri olan Çengelköy, Üsküdar, Kadıköy, Kavacık, Riva, Şile, Beylerbeyi, Kuzguncuk gibi bir çok yakın ilçelere bu işlem aynı günde yapılmaktadır. Ben bu civarlar da oturduğum için bu arkadaşla tanışma fırsatım oldu ve güzel hizmeti neticesin de de Sizlere sunmak istedim. Dileyen arkadaşlar vermiş olduğum telefon numarasından arkadaşa ulaşabilirler.

iletişim: Samet Sadıkoğlu: 05452467916