Pandemi Döneminde Nasıl Para Kazanılır

Pandemi Döneminde Para Nasıl Kazanılır? Pandemi Döneminde Yapılabilecek ek işler nelerdir? Pandemi döneminde internetten Para Kazanma

Gece gece böyle bir konu nerden aklıma geldi diye sormanıza gerek yok aslın da bu her zaman aklımda olan bir konuydu ancak vakit bulamıyordum. En büyük nedeni de insanlarımızın bu kadar boş vakti varken halen Sosyal medyada boş boş vakit geçirmesi. Sorsan herkes iş arıyor ama kimse elini taşın altına koymuyor. Ben hep şu soruyu sormuşumdur: Neden iş arıyorsun. Üret, Tüketme. Tabi ki belirli işler için sermaye gereklidir. Ancak İnternetten Para Kazanmak çok daha farklı ve belirli bilgilerle yapılabilecek bir iş. Evet zaman ayırmak, tecrübe edinmek, okumak, araştırmak gerektirebilir. Bunlar zaten her zaman yapmamız gerekenler.

Makale Yazarak Pandemi Döneminde Para Kazanma:

Bu oldukça basit bir yöntem aslında. Az buçuk kitap okuma alışkanlığı olan bana göre kolaylıkla Makale Yazarak Para Kazanma fırsatı elde edebilir. Bu yöntem ilk okuduğunuz da Size karışık gelebilir. Sorun şu ki bunu gerçekten istiyorsanız kendinizi bu konuda test edebilirsiniz. Bilgisayarınızın olması bu iş için yeterli olacaktır. Bu konuda destek isteyen arkadaşlar Mail ya da Yorum aracılığı ile sorularını sorabilirler. Her zaman destek olmak isterim. Ben konuları pek fazla uzatıp da insanları sıkma taraftarı değilim. Bu nedenle aklınıza takılan tüm sorularınızı bana gönderebilirsiniz.  İnanın Sizi bu konuda zorlayacak hiç bir unsur yok. Kendinize güvenin ve evet ben bunu yapabilirim.

İlginizi Çekebilir: Makale Yazarak Para Kazanma Rehberi

Evde Ek işi Yaparak Nasıl Satış Yapabilirim

Evet el işi denildiğinde lütfen aklınıza hemen örgü, dantel işleri gelmesin. Biraz bakındığınız da insanlar internet üzerinden neler satabiliyor bunu görebilirsiniz. Youtube üzerinden belirli kaynaklara bakarak farklı ve yenilikçi olursanız bu konuda başarılı olabilirsiniz. Bu konuda Sizin için en önemli unsur motivasyonunuzun kesinlikle yüksek olması gerekiyor. Belirli kullanmadığınız eşyalarınızdan farklılıklar yaratabilir, farklı ürün ve cihazlar ortaya çıkarabilirsiniz. Bu ürünlerinizi de satabileceğiniz çok etkili e ticaret kuruluşları bulunuyor. Uzun lafın kısası hiç birşey bilmiyorsanız bile gidin Letgo dan elektronik cihazlar bakın. Bu ürünlerin fiyatlarını başka sitelerde kıyaslayarak uygun fiyatlara alabilir, Daha sonra kendi belirlemiş olduğunuz fiyatlardan teklifler bekleyebilirsiniz. :)

Sosyal Medyada Lütfen Az Vakit Geçirelim:

Aslında konumuzdan biraz uzak olsa da burada bunu da belirtmekte fayda olacağınız düşünüyorum. Lütfen başlıkta belirttiğim kuralı uygulayın. En büyük nedeni eğer evli ve çocuklu bir aileyseniz bu çocuklarınız üzerinde büyük olumsuzluklar yaratacaktır. Hani deriz ya bir insanın 7 si neyse 20 i de odur diye. işte o insanın atası neyse 7 de o olur. Bir çocuğun değil bir insanın en iyi öğrenme yaşı 6 arkadaşlar. Bilmem bu Size birşeyler çağrıştırıyormu… Hani diyoruz ya yiğenimiz, çocuklarımız için, Ya bu çocuk zehir, bu yaşta şuna bak nelerde biliyor, Maşallah valla nasıl bildi. Gibi gibi daha bir çok durum. işte bu çocuklar bunları Sizlerden dinleyip gördükleri sonucun da biliyor.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir