Teknoloji

Nasıl Oyunlar Oynanır?

Araba kullanmak herkesin hayali ve özellikle de erkeklerin en büyük arzularıdır. Her ne kadar erkekler eski dönemlerde araba kullanmayı daha çok isteseler de günümüzde sağlanan eğitim akışı sayesinde bayanlarda araba kullanmaya eğilim göstermektedir. Araba ya da motor kullanan çok fazla kişi olmasına rağmen otobüs kullanan kişiler diğerlerine nazaran daha azdır. Bu yüzden de insanın doğasında olduğu üzere yapılmadığı şeyleri başka platformlarda denemek hep ilgi çekmiştir. Biz de bunu bildiğimizden dolayı sitemize otobüs oyunları ekleyerek günlük hayatımızda yapamadığınız bu aktiviteyi internet üzerinden hem de ücretsiz bir şekilde yapmamıza fırsat sunuyoruz. Hem eğlenceli, hem de dikkat gerektiren oyunlardan olan otobüs kullanma oyunları beceri gerektiren seçenekleri arasında yerini korumaktadır.

Heyecanlı Mobil Otobüs Oyunları

Tek bir şoför olarak büyük bir aracı idare etmek bir motoru ya da bir otomobili idare etmekten hayli zordur. Dar yollarda ve trafiğin sıkışık olduğu alanlarda bir otomobil kullanmaya nazaran daha fazla dikkatli olmanız gerekmektedir. Sitemizde girebileceğiniz oyunlar arasında Dünya Otobüs Parkı 3D en çok eğleneceğiniz bir oyundur. Şehrin içerisinde ilerlerken bir yandan da üç boyutlu ekran karşınıza gelecek. Kocaman bir otobüsü idare ederken diğer araçlara da çarpmamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Bu yüzden mobil otobüs oyunları içerisinde en çok dikkat çeken oyun olduğunu söyleyebiliriz.

En Güncel Oyunlar

Bu zamana kadar hep otomobillerin ya da motorların yarış yaptığını duymuşsunuzdur; ancak sitemize gelerek bir ilke imza atacak ve Çekişmeli Turlar oyununu oynayarak otobüs yarışına da giriş yapabileceksiniz. Hem trafikte ilerlerken şerit dışına çıkmamaya çalışacak, hem de diğer otobüsleri geçmeye çalışmamız gerekmektedir. 3 boyutlu otobüs oyunları tercihlerinizde ilk sırada olan sitemiz size günün her saatinde hizmet vermektedir. Ayrıca sitemize ücretsiz bir şekilde üye olarak son eklenen oyunlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve en güncel oyunları ilk önce siz oynamaya başlayabilirsiniz. Tabii bunun için bir üyelik açmanız gerekmektedir Facebook üzerinden ya da sahip olduğunuz bir mail adresinizle sitemize üyelik açabilirsiniz.

İlgili Mesajlar
Teknoloji

Eğitim kaynaklarına yapılan DDoS saldırıları arttı

Corona Virüs tüm dünyayı etkisi altına almışken okulların da aktif olması gereken sürecin…
Daha fazla oku...
Teknoloji

Teknolojiyle Haşır Neşir Olan Ürünler

Teknoloji, gün geçtikçe ilerliyor ve neredeyse insan hayatı için vazgeçilmez bir etken olmaya…
Daha fazla oku...
Teknoloji

Telefonların Teknolojik Açıdan Pahalı Olması

Telefon Alışkanlığı Telefonlar günlük olarak elimizden düşürmediğimiz bir…
Daha fazla oku...
BÜLTEN
Bülteni Takip Edin

Üye Olmak İçin Mailinizi Giriniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir