Mülkünüzde Ciddi Düzeyde Sağlık Sorunları Bulundu

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır Webmaster konuları hakkında yazı yazmıyordum ancak bugün bir konu hakkın da Google aramaların da eksik sonuçlar olduğunu görünce sizleri bilgilendirmek adına konuyu ele almak istedim. Bildiğiniz gibi öyle uzun uzun şaşalı yazılar yazmayı seven biri değilim. bu nedenle sizleri fazla yormadan konuya hemen değinmek istiyorum .

Mülkünüzde Ciddi Düzeyde Sağlık Sorunları Bulundu

Eğer Webmaster Yönetici Araçları üzerinden bu uyarıyı aldıysanız. yapmanız gereken pek birşey yok. size bu mail geldiyse bu doğrultuda geri bildirim gönderme hakkı doğuyor. bazı dönemler de sitelerimiz bir kısım algoritmik cezalar yese de bizlere herhangi bir uyarı gelmez. bunun başlıca sebebi ise yenilenmiş olan Yapay Zeka çalışmaları ve artık Google arama sonuçlarının çok daha hızlı şekilde çalışmasıdır.

Gelelim konumuzun çözümüne: ilk olarak yapmanız gereken sitenizin ftp kısmında herhangi bir virus aramanızdır. ki muhtemelen bulamayacaksınız. Geri bildirim olarak direkt tekrar site düzenlendi şeklinde bildirim göndermeniz doğrultusun da düzeldi uyarısı alacaksınız.

Bu işlem sonrasın da tekrar aynı hata ile karşılaşıyorsanız yapmanız gereken hostunuzu kopmle değiştirmektir. Bu işlemden sonra sorun kesinlikle çözülmüş olacaktır.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.