Maneviyat ve Sağlığınız Kozmik Tercüman Tarafından Açıklanıyor

Modern toplum, çoğu zaman sağlığınızın manevi yönünü göz ardı etme eğilimindedir. Bunu kabul etmeyi reddetmek, uzun vadede duygusal, zihinsel ve fiziksel sağlığınızda potansiyel olarak sorunlara yol açabilir. Neyse ki, zihinsel, ruhsal ve fiziksel sağlık kavramı büyüyor. Maneviyatın gelişmesiyle birlikte, terimin tam olarak neyi gerektirdiği konusunda çok fazla kafa karışıklığı gelir. Öyleyse maneviyatla sağlığınız nasıl ilişkilidir?

İkisi arasındaki ilişkiyi çözmek için Kozmik Tercüman Alyssa Ostrander ile konuştuk. Ostrander’ın bu konudaki 30 yıllık bilgisi sayesinde, maneviyatın sağlığımız için neden önemli olduğunu öğreniyoruz . Ostrander geçtiğimiz yıllarda astroloji, Tarot ve numeroloji okudu .

Maneviyat ve Sağlığınız

Maneviyat, yaşam boyunca bir bağlantı ve amaç duygusunu korumamıza izin verir. Yaşamın süreksizliğini anlamamıza yardımcı olur. Hayatınızın zorlu zamanlarında dua etmeye, günlük tutmaya veya meditasyona başvurmuş olabilirsiniz. Bunların her biri açıklık ve barışa başvurmanın yollarıdır.

İnsanlar olarak, yaşam boyunca rehberlik ve açıklık arama ihtiyacını hissederiz. Manevi uygulamaya başlamak bunu yerine getirir ve sağlık ve esenlik için sağlam bir temel sağlar. Hayatlarında biraz huzuru ve berraklığı kim sevmez?

“Maneviyat, gerçekliğiyle yaşamda, her nefeste, tüm doğada ve her yaratıcı ifadeyle hareket eden özdür.”

Güçlü Bir Manevi Bağlantının Önemi

Maneviyatı yaşamınıza dahil etmek, sağlığınızı çeşitli düzeylerde optimize edebilir. Ostrander’e maneviyatın neden bu kadar önemli olduğuna inandığını ve yutturmaca ne hakkında olduğunu sorduk.

Maneviyatınızı geliştirmenin temel amacı nedir?

“Maneviyat, kontrolün bizde olduğunu kanıtlamak için burada olduğumuz mesajlara karşı koymaya yardımcı oluyor. Maneviyat, olduğumuz her şeyle bağlantı kurmak için burada olduğumuzu anlamamızı sağlar. Ve bilmek, enerjimizi yükseltir ve başkalarına yardım etmek için bir mucizeler şelalesi gibi basamaklanır ”.

“Manevi bağlantı, değer verme fırsatımızdır. ‘Spiritüel’ olmak için hiçbir şeye boyun eğmemize gerek yok, sadece evrenin tüm olasılıklarına açılarak tam benliğimizi tam anlamıyla BULMAK gerekiyor ”.

Maneviyat için bazı fiziksel ve zihinsel sağlık yararları nelerdir?

“Maneviyat, yaşamın süreksizliğini anlamaya yardımcı olur. Bunların hepsi değişiyor. Ve bu, fiziksel olaylardan yaralananlar için rahatlatıcı olabilir. En iyi haliyle maneviyat hayata denge getirir ”.

“Çok fazla şey olumsuz olabilir. Maneviyat, fiziksel varoluşa anlam verir. Büyümek için bir yol bulmaya çalışma dürtüsünü sürdürmeye ve bu yaşamdaki amacınızı anlamaya yardımcı oluyor. ” Ostrander ayrıca yüksek frekansları ileten konuşma seslerinin sizi olanın ruhsal özüne nasıl bağladığını da açıklıyor. “ Fiziksel gerçeklik bu şekilde değiştirilebilir. Daha yüksek enerjiyi getirerek, henüz kavrayamadığınız iyiliği getirebilirsiniz ”.

Maneviyatı ve astrolojiyi kucaklamak, zorlukların üstesinden gelmenize nasıl yardımcı oldu?

“Fiziksel yanlış gittiğinde, başka bir yol ararız. Bu, zorluğun kutsamasıdır. Daha fazlasına teslim oluyorsun çünkü mecbursun. Ve bu yanıtlandığında, çevrenizdeki fiziksellikten daha fazlası olduğundan emin olursunuz ”.

“Gezegenlerin, olup bitenlerin hikayesini anlatmak için belirli bir zamanda belirli bir yerde olacağına güvenilebilir”.

Maneviyatınıza Dokunmak

Belki maneviyatla ilgili birçok makale okudunuz veya son zamanlarda bunun hakkında çok düşündünüz. Pekala, bunu bir sebepten dolayı burada okuyorsunuz. Şimdi sezginize göre hareket etme zamanı.

Ostrander, ruhsal yolculuğunuza başlamanız ve bunu yapmanın faydaları için bize ipuçları veriyor.

Pek çok insan, “ruhani” olmanız için belirli şeyler yapmanız gerektiğine inanıyor. “Manevi” klişeye uymadıklarını düşünen kişilere ne söylersiniz?

Gerçek bir klişe yok. Tıpkı benzersiz olduğunuz ve başka hiç kimse sizin gibi olmadığı gibi, ruhla olan ilişkiniz de her zaman benzersiz olacaktır ”.

Maneviyata girmek isteyen birine ne tür ipuçları verirdiniz?

Nefesinizi fark ederek başlayın. Nefes sizin ruhsal kanalınızdır ve nefesinizin şu anda nerede olduğunuzla ilgili paylaşacağı çok şey vardır. Oradan ortaya çıkan soruları [sorun]. Maneviyat gerçekten çok basit! Sen olmakla ilgili. Nefesinizin sizi nefes almasına nasıl tamamen izin verebilirsiniz? ”

“Soruları sorarsanız bilmek istediğiniz tüm cevaplar orada”.

Güçlü bir ruhsal uygulamaya sahip olmanın en önemli yönü nedir?

“Sen söyledin. UYGULAMA. Tutarlılık. Günlük yaşam. Kusursuz sözler. Ne dediğine dikkat et. Ne hissettiğine dikkat et. Düştüğün zaman yeniden başla ”.

Ruhsal ritüelleriniz nelerdir ve neden onları yerine getiriyorsunuz?

“Onaylamaların ve mantranın gücüne çok inanıyorum. Her ikisi de, her şeyin en temel seviyesinde olan titreşim yoluyla niyetin gücünü geliştirir . Onaylar ve mantralar sizi daha büyük olasılıklara uyumlu hale getirir ”.

Ostrander, yıllardır Ganesh ve Kali’ye günlük mantra uygulaması yaptığını söylüyor. “Mantralar ve seçtiğim çeşitli onaylamalar, beni işimi yapmam için doğru yere koydu”.

Ostrander ruhani yolculuğunu anlatıyor

Beni tehlikeli bir yere koyan bazı kararlar verene kadar değildi ve görünmeyen yardımcılarım dışında bana yolu gösterecek başka kimse yoktu. Astroloji bana aile hayatımın köklerini ve geliştirme potansiyeline sahip olduğum yetenekleri gösterdi. Ayrıca bana uzun bir yol olacağını da gösterdi. Ve gerçekten de oldu.

Tek gelirim olarak astroloji okumaları yapmaya tam olarak karar veremedim, 33 yıl sonra, 2015’e kadar. Ancak bu, beni astroloji, sezgiler ve sezgiler hakkında bildiğim her şeyi öğrenmeye derinlemesine iten 16 yıllık bir aşama haline geldi. çeşitli yollar ve ruhla olan bağlantım.

İlginizi Çekebilir: https://www.kisiselblog.net/ilgi-cekici-kullanici-deneyimi-olusturmanin-yollari/