İqos Elektronik Sigara Nedir

Iqos Elektronik Sigara ürünümüzle daha önce karşılaştınız mı? Eğer cevabınız hayırsa gelin sizlere Iqos Heets 2.4 Gece Mavisi ürününden bahsedelim ve elektronik sigaraların ne gibi faydaları olduğundan söz edelim. Öncelikle bir tavsiyede bulunmak istiyoruz. Sitemiz üzerinden bu ürün de dahil olmak üzere Iqos markasının tüm modellerine rahatlıkla ulaşabilir ve dilediğiniz anda sipariş verebilirsiniz. Uygun fiyatlı seçenekler ve hızlı kargo özelliğimiz sayesinde elektronik sigaralara hiç olmadığınız kadar yakınsınız. Kısa süreli avantajlarımızdan faydalanmak için açıklamaları okuyabilr ve seçiminizi yapabilirsiniz.

IQOS 2.4 Gece Mavisi Cihazı Hakkında

Öncelikle Iqos nedir ondan bahsedelim. Iqos, sizlere sigaranın daha zararsız bir seçimini sunan elektronik sigara markasıdır. Bu marka, dünya çapında bilinen elektronik sigara markasıdır ve en güvenilir elektronik sigara markaları arasında yer almaktadır. Dünya üzerinde milyonlarca satışı olan bu marka aynı zamanda ülkemizde de satışa sunulmaktadır. Web sitemiz üzerinden bu markaları inceleyerek haklarında bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Iqos ürünü sadece 350 derecede ısıtarak sigara içmenizi sağlayan bir cihazdır. Bu ürün neredeyse bir Zippo çakmağı boyutunda olup, katran ve katran gibi zararlı maddelerin insan vücuduna girmemesini sağlar. Bunu sigarayı yakmak yerine ısıtarak yapar. Çünkü sigaranın içindeki bu maddeler ısıtılmak yerine yakıldıklarında salınırlar ve duman yoluyla akciğerlere nüfuz ederler.

Cihazın temel çalışma modu, sigaranın içerdiği tütünü ısıtmaktır. Kullanıcı tütünü ısıttıktan sonra oluşan özel duman, kullanıcı tarafından emilerek sıradan sigaralara göre sigara içimini daha sağlıklı hale getirecektir. Bu sigara sayesinde sigaranın içindeki binlerce zararlı madde insanlara hiçbir şekilde zarar vermeyecektir çünkü insanlar bu maddeleri vücuda getirmeyecektir. Sadece sigaranın içerdiği nikotin vücuda alınır, böylece bağımlılık yapan maddeler dışında başka zararlı maddeler yutulmaz.

Iqos cihazında bulunan tütünün daha hoş bir sigara kokusu var Sigara içenler için en büyük sorun farklı tatlara tahammül edememeleri dolayısıyla bu cihazla bu sorun ortadan kalkıyor. En sevdiğiniz marka sigarayı içiyormuş gibi hissedeceksiniz, böylece sağlıklı kalırken ağzınızdaki zevki kaybetmemiş olacaksınız. Ürünün bu özelliği, sigaradan kaynaklanan ölümleri azaltır ve sigarayı bırakamayanlar için mükemmel bir seçim haline getirir. Ayrıca bu özellik size daha ekonomik bir sigara içme deneyimi sağlayabilir.

IQOS 2.4 Gece Mavisi’de Neler Var?

Kutu içerisinde yer alan maddeler şunlardır;
Iqos Mod
Iqos Cep Şarjı
Iqos Temizleme Cihazı
USB Bağlantı Kablosu
Iqos Adaptörü ve
Iqos Kullanma Klavuzu
Kutudaki ürünler, ekipmanın kullanımını kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Iqos teknolojisi kullanılarak geliştirilen adaptör ve cep şarj cihazı ürünleri orijinal ürünlerdir ve özel korumalıdır. Bu ürünleri kullanarak sigaranın içindeki zehirli maddeleri teneffüs etmeden rahatlıkla sigara içme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Iqos 2.4 Gece Mavisi Avantajları

Bu üründe bulunan özellikler, gelecekteki sigara içme alışkanlıklarını değiştirmek için özel olarak seçilmiştir. En büyük özelliği, sigaranın zararsız ve boğulmadan kullanılabileceğini kanıtlamasıdır. Uzun lafın kısası, bu ekipmanda insanlar için ölümcül olan hiçbir zararlı madde bulunmaz. Ürün aslında sıradan sigaralar gibi kullanılabilir ve ihtiyaç duyulmadığında kolayca temizlenebilir ve saklanabilir. Bu ürünün temel özelliklerinden biri de pasif içiciliğin ortadan kaldırılmasıdır. Bu ürün sayesinde sadece siz sigara içebilirsiniz ve çevrenizdeki insanlar koku veya dumandan etkilenmez.

Orijinal ürün küresel testleri geçmiştir ve sağlık standartlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Dolayısıyla bu cihaz, e-sigaralarda sıklıkla duyulan patlama veya ısıyı içermez. Cihazın kolay kullanım özelliği, sıradan sigaralara göre daha kısa ve hızlı olduğunu kanıtlıyor.

Bu ürünü kullanırken sigarayı da bırakacaksınız. Yani sigara bağımlılığını ortadan kaldırmadan sigaranın size verdiği zararlardan kolayca kurtulabilirsiniz. Ayrıca cihazı bir aylık sigara faturası karşılığında birkaç ay kullanabilir ve garanti seçeneği ile bakımını yapabilirsiniz. Ürün tamamen kullanıcı dostu olmakla birlikte, taşıması kolaydır ve taşıma sırasında size herhangi bir zarar gelmemesi için koruyucu bir kılıf ile birlikte gelir. Bu ürünü, cebinizde normal bir sigara tabakası taşıyormuş gibi cebinizde taşıyabilirsiniz.

Ürünü şarj etmek ise oldukça kısa sürmektedir ve istediğiniz her yerde kısa bir süreliğine şarj ederek kullanabilirsiniz. Cihazın kutusunu şarj ederek günlük hayatta priz aramadan sürekli olarak kullanabilirsiniz.

https://www.elektronikesigara.net/iqos-elektronik-sigara