iPad Ve Android Telefonunuzda

Liste içerisinde iPhone, iPad veya Android telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi ücretsiz mobil oyunları derler ve biz de onu güncel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Şimdi dikkatlice listeyi inceleyerek kendinize ve karakterinize en uygun oyunu seçerek oynayabilirsiniz.

Radikal roguelike’lardan turp platform oyunlarına kadar her şeye sahibiz ve arada birçok yerde duruyoruz, ancak en önemli şey, bunların hepsinin, telefonunuza veya tabletinize tamamen ücretsiz indirilebilen yüksek kaliteli oyunlar olması. şimdi.

İlginizi Çekebilir: Subway surf

En iyi ücretsiz mobil oyunlar

Bu listeye başlangıçta, Covid-19 nedeniyle toplumun artan izolasyonunun bir sonucu olarak normalde premium oyunlarını ücretsiz olarak sunan bir dizi geliştirici öne çıktığı için başlattık. Ancak kabul edelim ki evden çalışmak tam olarak ortadan kalkacağını göreceğimiz bir trend değil.

Bununla birlikte, zaman içinde, liste en iyi ücretsiz mobil oyunların bir seçkisine dönüşmüştür, ister başlaması ücretsiz, oynaması ücretsiz veya sadece ücretsiz. Size bu özenle seçilmiş fantastik ücretsiz mobil oyunların listesini sunmak için, zaten bildiğiniz bazı büyük isimlerin etrafında kasten parmak uçlarında dolaştık.

Sosyal mesafeliyken arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi 6 oyun  ve yakında çıkacak en  iyi mobil oyunlar

O halde burada yapacağımız şey, şu anda iPhone veya Android cihazınız için alabileceğiniz en iyi ücretsiz mobil oyunların (indirimli premium oyunlar ve oynaması ücretsiz oyunlar dahil) bir listesini derlemek ve düzenli olarak güncellemek.

İlginizi Çekebilir: Squid Game Challenge

Her şeyde olduğu gibi, bu indirimlerden bazıları sınırlı sürelidir veya hızla değişir, gönderiyi güncel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız – ancak bir şeyi kaçırırsak, bize ulaşmaktan ve aşağıdaki yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin. .

Ancak şimdilik, iPhone veya Android cihazınızda oynamak için mevcut en iyi ücretsiz mobil oyunları bulmaya başlamak için aşağıdaki büyük düğmeyi tıklayın.

Retro Kase

Retro Bowl, retrodan ilham alan mükemmel bir Amerikan Futbolu oyunudur. Yalnızca hücumun kontrolünü elinize almanız gerekecek ve mükemmel bir pas atmayı hedeflediğinizde veya bir grup rakip defans oyuncusu arasından başarılı bir şekilde sıyrıldığınızda bu çok tatmin edici oluyor. Başka bir hoş dokunuş, eğer kendi adınızı girmezseniz, bunun yerine size rastgele oluşturulmuş havalı bir ad verir, elimde Marshal Cannon var.

Genshin Etkisi

Muhtemelen son yılların en heyecanlı ücretsiz mobil oyunlarından biri olan ve Zelda Breath of The Wind’i andıran geniş yeşil manzaralarıyla tanınan Genshin Impact bu listedeki yerini kesinlikle aldı. Piyasaya sürüldüğü günlerde, geniş dünyalarını övdükleri kadar akıllıca gatcha kullanımını da öven bir sürü insan var ve açıkçası, hızlı, ücretsiz bir indirme çabasına değer.

Genshin Impact’i iOS veya Android’de indirin

 

Zindan Daha Hızlı

Dungeon Faster, okuyucularımız tarafından 2019’da piyasaya sürülecek en iyi oyunlardan biri olarak gösterilen, haydut benzeri mükemmel bir deste oluşturucudur. Bu kadar yüksek itibara sahip olduğundan, oyuncuların onunla savaşmasına izin veren bir Arena Modu ekleyerek güncellendi. lider panosu üstünlüğü için dışarı.

Dungeon Faster’ı App Store veya Google Play’den İndirin

Babaca 2

Dadish 2, herkesin en sevdiği turp babasının dönüşünü görüyor. Bu sefer çocukları, doğaçlama bir ‘çocuklarınızı işe getirin’ gününe katılmaya karar verdiler. Tabii ki, bu plan Dadish’in ofisinde mevcut değil ve sadece onun şımarık çocukları sorun çıkarıyor. Bir kez daha, aşınma kahramanımız hepsini bulmak için yola çıkmalı ve yeni bir dizi tehlikenin üstesinden gelmeli.

İOS veya Android için Dadish 2’yi indirin

Kurabiye Koşusu: Krallık

Devsisters’ın Cookie Run serisine en son girişinde RPG-savaş toplantıları şehir kurucu. Sadece bu değil, aynı zamanda gacha mekaniğini yumuşak bir şekilde katmanlamayı ve klasik iyiye karşı kötü arsa çizgisinde unlu mamül bükümünü karışıma eklemeyi başardılar ve hepsi harika bir şekilde pişiyor.

Her ikisi için mevcut iOS ve Android’de , RPG ilk haftasında bir milyon ön kayıt üzerinde vardı ve sadece piyasaya çıktığından beri güçlenmek gitti.

Pokemon GO

Meşaleyi konum tabanlı Pokemon Go oyununa çevirmeden en iyi ücretsiz mobil oyunların herhangi bir listesine sahip olmak zor. 2016’da ilk piyasaya sürüldüğünde dünyayı kasıp kavurdu ve o zamandan beri sadece güçlenerek güçlendi. Artık haftalık ve aylık etkinliklerin yanı sıra, her zaman yapacak bir şeyinizin olmasını sağlayan baskın ve savaş sistemlerini içeriyor. Ayrıca, geliştirme ekibinin hızlı çalışmasıyla ulusal kilitlenmelerden kurtulmayı başardı. Vay canına.

Kötü Adamlar

NetEase, son zamanlardaki oyunlarına gelince, LifeAfter ve Eve: Echoes gibi konsol kalitesinde oyunlar ile son zamanlarda kadrolarına katılıyor gibi görünüyor. Ama bizim için öne çıkanlar gerçekten Badlanders. Tüm maçı büyüleyici ve çekici kılmak için gergin envanter yönetimini ve ölümcül savaş alanı koşularını dengelerken güçlü bir askeri tema sunan, neredeyse mükemmel tasarlanmış bir ganimet toplama battle royale oyunudur.

Badlanders’ın yıllar içinde neye dönüştüğünü görmek için gerçekten heyecanlıyız, umarım – LifeAfter’a çok benzer – bu, bükülecek ve benzersiz ve unutulmaz bir şeye dönüşecek bir oyundur.

İlginizi Çekebilir: https://www.kisiselblog.net/tiktok-neden-bu-kadar-populer/

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir