En İyi ve Mobil Otobüs Sürme Oyunları

En İdeal Mobil ve Kullanışlı Yeni Otobüs Sürme oyunları Nelerdir. Ücretsiz Otobüs Oynama Oyunları

Merhaba arkadaşlar. Bugün biraz hafta sonu olması ile birlikte vaktim vardı ve gençler için ideal bir kaç fikir bakmak istedim. Benimde sıkıldıkça baktığım ve uzun yıllar geçmesine rağmen hiç sıkılmadığım Otobüs Oyunları var. Bunları Sizlerle paylaşmak istiyorum. Boş vakitleriniz de girip oynayabileceğiniz ve tüm mobil cihazlarınızla uyumlu olduğunu bilmenizi istediğim oyunlar. Farklı olarak belki çeşitlilik arıyor olabilirsiniz. ve bu da benim düşünceme göre tam da Sizin için diyebilirim.

Bunun da bir çok sebebi var. insanlar artık geçmişte olduğu gibi sadece Bilgisayar ile değil bir çok farklı sistemler ile bağlanabiliyorlar. Bununla birlikte aslın da sorunlar da doğabilir. Mobil olarak bir çok yazılım alt yapısı bulunmasına rağmen hepsine çözüm olarak geliştirilmiş bu sistem ile farklı en renkli Otobüs Smilasyonlarını görebiliyorsunuz. Ve bunlar kişilere özel olarak geliştirlmeksizin Ücretsiz olarak servis edilmektedir. Evet bazı zorlukları bulunabilir. Ancak mobik varyasyonlarını iyi becerebilirseniz tüm bunlara kolaylıkla hakim olabilirsiniz.

En Çok Oynanan Otobüs Oyunları Nelerdir?

Hızlı Otobüs: Belki bunu daha önce bilmeyeniniz vardır diye belirtmek istiyorum. Bu gerçekten harika bir smilasyon grafiği içerir. Tamamen gerçekci gibi görünen bir çok farklı modülleri bulunuyor. ilerlediğiniz yolları bilmeniz gerekmiyor. Amaç tamamen manuel olarak hızlı olarak gezinti yapmaktır. Burada en büyük etken şunu bilmelisiniz ki kaza yapmadan belirtilen noktalara en hızlı şekilde gitmektir.

 

Otobüs Sürme: Burada da diğerlerinden farklı olarak bir çok biçim bulunuyor. Amaç insanları duraklardan alarak onları istedikleri yerlere götürmek ve inecek olanları da istedikleri yerlerde indirmemiz gerekiyor. en önemli etken noktası ise durakta inmek isteyen yolcuları dikkatli bir şekilde indirmeliyiz. Yani burada tamamen kurallara uyarak yön vermeniz gerekiyor. klavyenizi kullanarak çok kolay bir şekilde devam edebilirsiniz.

 

İçten Sürmeli Otobüs: Burada ise farklı olarak direksiyon koltuğun da oldugunuz sürece istediğiniz modu aktif ederek o şekilde devam edebiliyorsunuz. Tabi ki bir birinden farklı modları olmasına rağmen en çok kullanılan modu İçten Sürmeli olmasıdır. Bunun da insanlar için daha farklı heyecanlanmasını sağlıyor. Ancak aracınızı bu mod ile kullandıgınız da dönüşlere dikkat etmelisiniz. her hangi bir erken dönüş Sizi kazaya sürükleyebilir. Bu da puan kaybederek diskalifiye olmanızı sağlar.

 

Şehir İçinde Otobüs Sürme: Bu tamamen sizin insiyatifinize kalmış bir şekildir. Yani ben kalabalık da otobüs sürebilirim diyorsan buyur hodri meydan. Gerçek anlamda zorlu ve rekabetin olduğu bir oyundur. zamana karşı mücadele edereken bir de bu kalabalık şehirde otobüsü kullanmanız gerekiyor. Bakalım burada başarılı olabilecekmisiniz.

 

İlginizi Çekebilir: Kral Oyun

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir