Çin Takvimi Nedir? Çin Takvimi Hesaplama

Hayatımız boyunca ilgimiz olan Astroloji ile ilgili aslında bilmediğimiz birşey daha var. Her ne kadar pek de bilinmese de Çin Takvimi dediğimiz bir durum söz konusu. belirli hesaplama araçları ile Gebe kadınların kullandığı yöntemlerden biridir. Kullanım sebebi ise Doğacak olan bebeğin cinsiyetidir. Çin Takvimi ile Cinsiyet Hesaplama yapılabilir. ve Hayvanların sembolik kullanıldığı bir takvimdir. Bildiğiniz gibi Çin Astrolojisi hayvan sembolleri ile meydana gelir. Bu durum da Burada da hayvanlar semboldür. Şimdi bende bu konuda bildiklerimi yazmak istedim. Günümüz internet mecrasın da insanların buna ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Şimdi fazla zaman kaybetmeden ve Sizi de sıkmadan konumuza geçelim.

ilginizi Çekebilir: Çin Takvimi Cinsiyet Hesaplama

Çin Takvimi Bebeğin Cinsiyetini Hesaplama:

Erkek ve dişi kutupların simgelenmesi ile burada iki zıt güç Yin ve Yang olarak adlandırılır. bu gücün iki esas temsilcileri de Güneş ve Ay olarak belirtilir. Bu iki temel güce tahta, ateş, toprak, metal ve su elementleri de eklenerek Çin astrolojisinin temel yapısı oluşur. Çinliler bu takvimi ayrıca 700 yıldır çocukların cinsiyetini belirlemek için kullanıyorlar! Bebek isteyen kadınlar bu takvime göre hamile kalarak çocuklarının cinsiyetini seçebiliyorlar. Gerçek Çin Takvimi ise Pekin’de bir üniversitede muhafaza ediliyor. Bunun nedeni de Çinlilerin bu sembollere olan kati inançlarıdır. Kesinlikle belirli kişiler haricinde kimse gerçeğine erişemez. bir çok web sitesi de kendi oluşturmuş oldukları Algoritmalar ile Çin Takvimi Hesaplama Aracı geliştirmiştir. bu da Gebe kadınların ilgi odağı haline geldi. Burada nasıl Hesaplama yaptığı konusun da belirli bilgiler yer almaktadır. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz görselde de görebilirsiniz.

Çin Takvimine Göre Bebek Cinsiyeti Nasıl Belirlenir?

Bu görselde Erkek ve Kız olarak görebilirsiniz. Hafta Hafta Gebelik ile hangi ay gebe kaldığınıza bakıyorsunuz. Bununla birlikte Hamile kaldığınız Yaz ya da Kış mevsimine göre Hesaplama aracı Size belirli sonuçlar veriyor. Bu doğrultuda Bebeğinizin Cinsiyetini öğrenebilirsiniz. Burada esas olan durum ise kişinin inanacına göre değişebilir. Gebe kalan kişinin ayrıca Doğum yılı da Hesaplama ile belirtilmektedir. Bu sayede daha doğru sonuçlar alınabilir.

Çin Takvimi Doğum Yılı Belirleme Nasıl Yapılır?

Çin Takvimine göre doğum yılınızı bilmeniz gerekiyor. Bunun sebebi de Burcunuzu bilmelisiniz. Burada hangi Burç iseniz bu esas alınarak devam edilir. Bu sayede burada bulunan Hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Hemen Burada ki görsel ile doğum yılınızı görebilirsiniz. Burada doğmuş olduğunuz yıllara göre hangi hayvan sembolünü taşıdığınız görülmektedir.

Çin Takvimi Doğru Sonuç Verirmi? Güvenlimidir?

Bu araç aslında geliştirilmiş olan internet teknolojisi ile yaygın hale gelmiştir. Burada ise amaçlanmış olan modern çağda kişilerin meraklarını giderilmesi amacı ile oluşturulmuştur. Yapmanız gereken her zaman doktorunuz ile görüşerek ulstrason sonucuna göre hareket etmektir. Bu araçlar her zaman % 100 etkili sonuçlar vermez! Aslında bakıldığın da Kadınlar bu araca göre Cinsiyetini belirlemek amacı ile belirli hesaplamalar yapar. Bu da doktorunuza danışılması gereken bir durumdur.

Kaynak: https://www.falbak.net/blog/cin-takvimi/

Kaynak: www.cintakvimi.com

Ayrıca bu konuda farklı bir Fal olan Saatlerin anlamları da mevcuttur. ilgili konuya Buradan ulaşabilirsiniz.
https://www.kisiselblog.net/saat-anlamlari/

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir