Çengelköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dişlerin güzel ve bakımlı duruşu, inci gibi dizilmiş görünümü kişilere presentable anlamında ciddi katkıları olan bir olgudur. Günümüzde kişilerin ne giydiği, nasıl durduğu, zayıflığı, yüz hatları gibi durumların yanı sıra, dişlerine de büyük önem gösterilmektedir. Özellikle sürekli insanlarla iç içe olunan bir ortamda çalışacak kişilerin mutlaka güzel dişlerinin olması gerekmektedir. Aksi takdirde rahat konuşamayacaklar, istedikleri gibi gülücükler saçamayacaklardır.

Bu durum insanlar tarafından somurtkan olarak değerlendirilmelerine neden olabileceğinden, kişinin dişleri konusunda profesyonel yardım almasında fayda vardır. Çengelköy ağız ve diş sağlığı polikliniği kişilerin hayal ettikleri diş yapısına sahip olmasına yardımcı olmaktadır.

Kişilerin gerek genetik faktörler, gerek başka hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçlar, gerek düzenli diş fırçalama alışkanlıklarının olmaması, gerek yanlış beslenme, gerekse de diğer durumlar dolayısıyla dişleri bozulabilir. Dişlerin yamukluk, sararma, çürüme ve kırılma gibi problemleri, kişinin ağzını rahat kullanmasını engellemektedir. Çoğu kişi diş yapısı dolayısıyla gülmeye çekinmektedir.

Ayrıca ağız kokusu, çürüğe bağlı enfeksiyon gibi çeşitli ağız ve diş sağlığı ile ilgili problemler de oluşabilir. Çengelköy Diş Evi bu anlamda profesyonel destek sağlamakta ve kişinin hayal ettikleri dişlere sahip olmasına yardımcı olmaktadır.

Çengelköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hizmetleri

Çengelköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak kurumumuzda, çeşitli diş hizmetleri verilmektedir. Hizmetlerin tamamı uzman ekibimiz vasıtasıyla gerçekleştirilmekte, en iyi sonuç garantisi sağlanmaktadır. Dolayısıyla kişilerin bundan kaynaklı bir endişe taşımamaları gerekmektedir. Ayrıca kurumumuza her yıl yurtdışından sayısız danışanımız gelmekte, hizmetlerimizden faydalanıp mutlu bir şekilde ülkelerine geri dönmektedir.

Çengelköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hizmetleri Nelerdir?

Çengelköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak ekibimiz:

  • Ortodonti: Dişlerin yamukluğunun giderilmesini sağlayan, dişe ve diş yapısına herhangi bir zarar vermeyen, halk arasında tel olarak bilinen tedavi şeklidir. Genellikle çocuk, ergen ve genç yetişkinler tarafından tercih edilmektedir. Uzun süreli bir tedavi olması dolayısıyla, özellikle 30 yaş ve üzerinin sıcak baktığı bir işlem değildir.
  • Implant: En çok tercih edilen ağız ve diş sağlığı hizmetidir. Özellikle çürükte, dolgudan daha kalıcı ve daha çok ilgi gören bir tedavi şeklidir. Dişlerin porselenle tekrar yapılması işlemine verilen addır. Ancak kişi dişlerini sanki kendi dişleriymiş gibi rahatlıkla kullanabilir.
  • Dolgu: Çürüklerin üzerine yapılan doldurma işleminin adıdır. Geçici bir seçenek olması dolayısıyla çok tercih edilmemektedir. Ancak yapılan dolgu tedavisi en az 2 yıl herhangi bir sorun ortaya çıkarmamaktadır.
  • Kanal tedavisi: Çürük dişlerin iltihaplanması dolayısıyla tercih edilen bir hizmettir. Çürük dişlerde dolgu olmasına rağmen hala ağrılar mevcutsa, diş hekimleri bu tedaviyi önermektedir.
  • Beyazlatma: Kahve, sigara veya çay dolayısıyla sararmış dişlerin beyazlamasını içeren işlemdir. Genellikle kişilerin 6 ayda bir başvurdukları görülmektedir. Dişlerin ışıl ışıl parlamasına yardımcı olan bu hizmet, dişlerin düzenli bakımlarının yapılması halinde en az 1 yıl herhangi bir problem oluşturmayacaktır.
  • Zirkonyum: Kişilerin dökülen dişlerinin yerine yeni diş yapılması işlemidir. Çoğu diş hekimi sağlam olmasını sağlayabilmek adına, dökülmemiş dişleri de çekmeyi tercih etmektedir.

Çengelköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak kurumumuzda, bunlar dışında sunulan çeşitli diş işlemi bulunmaktadır. Özellikle de diş ağrısı sorunu yaşıyorsanız günün her saati ulaşabilirsiniz.

Çengelköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Fiyatları

Çengelköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak kurumumuz, en uygun fiyat seçeneklerini sunmakta ve danışanlarının iyi bir diş yapısı için fahiş fiyatlar ödemelerini engellemektedir. Yoğun ilgi gören kurumumuzda yapılan işlemlerden minimum tutarlar talep edilmektedir. Her konuda olduğu gibi bu konuda da müşteri memnuniyetini üst düzeylerde tutan kliniğimiz, fiyatlar konusunda oldukça yardımcı olmaktadır.

 

Kaynak:https://dent777.com/

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir