Yorum Backlink Nasıl Yapılır

Yorum Backlink Yapmanın En Doğru Yöntemleri

Yeni ve gelişmekte olan sitemizin içeriğini belki zayıf bulabilirsiniz ancak internet geçmişimin 15 yılı aşkın olduğunu belirtmek isterim. Tabi ki benimki de terzi misali kendi söküğünü dikememekten ya da kararsızlıklardan ibaret olmakla birlikte artık tüm internet, Seo vb bilgilerimi buradan Sizlere aktarmak istiyorum. Konumuz başlığından da anlaşılıcağı üzere Yorum Backlink ilk olarak Sizlere gerekli olan temel nitelikleri belirtmek istiyorum.

  • Anahtar kelimelerinizde sıralama olarak Sizden üstte olan siteler.

  • Anahtar kelimelerinizde sıralama olarak sizden aşşada olan siteler.

  • Otoriter, Eski ve Kaliteli içeriğe sahip olan siteler.

Biliyorum ki bir çoğunuz şimdi den söylenmeye başladı. Yahu bizimle rakip olan siteler neden bizleri yorum yapmış olduğu konuları onaylayarak bize Backlink versinler. evet bu olası ve zor bir durum ancak bazı zaman larda istisnalar söz konusu olabiliyor. Bunları yapamıyorsak bile 3. şıkkı ele alarak Otoriter ve kaliteli olan sitelerden Ücretsiz Yorum Backlik alabiliriz.

Peki Bu Backlinkleri alırken dikkat etmemiz gereken başka unsurlar varmıdır? ya da bu Backlinkleri en doğru hangi şekilde alabiliriz. Şimdi Sizler için bi takım doğru ve bizler için faydalı olabilecek Backlink çeşitliliğine bakalım.

Url Bazlı Backlink. Örnek www.kisiselblog.net.

Kelime odaklı Backlink. Örnek anahtar kelimemiz Kişisel Blog ise bu kelimede alınan Backlinklerdir.

Türevi Kelimelerde Backlink. Örnek olarak Kelimemizin Kişisel Blog olduğunu varsayarsak Kişisel Blog Sitesi olarak alınan Backlink.

Evet arkadaşlar Burada Yorum Backlink biçimini ve en doğru şekilde nasıl yapılacağını görmüş olduk. Benim kullanmış olduğum ve Sizlere olan önerim Yorum Backlinklerin url Bazlı alınmasıdır. Bir süre sonra spam haline gelen bu backlinkler kelime bazlı alındığın da Google nezlinde ileriki dönemlerde Filtre(Ceza) Riskini arttırabilir. bu nedenden dolayı url bazlı alınan Backlinkler daha doğal görünebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir