Hakkımızda

lfkmkdf

Merhaba arkadaşlar. Kendimden bahsetmeyi hiç bir zaman sevmemişimdir. Biraz yaptıklarım ve projelerim hakkında bilgi vermem gerekirse uzun yıllar Google ile ekmeğimi kazandım ve halende kazanıyorum diyebilirim. ilk başladığım dönemlerde Mynetin Sub domain sistemi ile kurmuş olduğu Blog sistemi vardı. şu anda sanırım yoktur. yaklaşık 15 sene önce falandı. o dönemler kendimce birşeyler yazıyor ve çiziyordum.

Daha sonraları Sohbet Siteleri ile tanıştım. ilk girmiş olduğum sitelerden biri Çikolata.Net di Burada da bir çok arkadaşlıklar edindim ve uzun süre burada interneti keşvetmenin yanı sıra yeni insanlar tanımanın keyfini yaşıyordum. daha sonraları yavaş yavaş kendimi geliştirmem gerektiğini düşündüm ve her zaman meraklı biri olduğumdan dolayı bilinmeyenler üzerine yani Seo ya yöneldim.

 

Kendimce projeler yaparak bir şekilde geliştiriyordum kendimi. Tabi zamanla gelişmekte olan Teknoloji ve internet çağı kullanılabilirliği ile Hobi amacı ile başlamış olduğum bu yolculuk daha da keyifli bir hal almaya başladı. Geçmişten günümüze bir çok proje var etmişimdir ve hepsi de kelimelerinde ilk sıraları görmüş projelerdir. örnek verecek olursak:

 

www.keriz.net

www.zurna.net

www.oyunoyna.la

www.burcyorumlari.net

www.komikfikralar.net

www.falbak.net

www.tarotfali.net

www.iskambilfali.org

www.iskambilfali.net

Ve daha bir çok internet projeleri ile bugüne kadar geldim. şu dönemlerde pek birşey yapasım olmadığından dolayı Kişisel Blog sitemi kurdum ve zaman geçiriyorum.